טיפולי הלייזר של מדיקל פרו כוללים:

 • חידוש, מיצוק והצערת העור
 • טיפול באקנה ובצלקות פוסט אקנה
 • העלמת נימים
 • טיפול בצלקות ובסימני מתיחה
 • טיפול בנגעים
 • טיפול בפטרת ציפורניים
 • הסרת שיער פנים

טיפולי הלייזר במדיקל פרו נעשים באמצעות מכשיר הלייזר החדשני של חברת FOTONA הנחשב למתקדם ביותר כיום בטיפולי האסתטיקה.

המכשיר מאושר על-ידי רשויות הבריאות בישראל, ארה”ב ואירופה.

הטיפולים בו מבוצעים על-ידי רופאים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחומם.

לקביעת פגישת יעוץ (ללא עלות) ע”י רופאים מומחים: 077-9965718

* תמונות לפני ואחרי של הטיפולים ניתן לראות בראש העמוד בלשונית “לפני/אחרי”

 

טיפול 4D – חידוש, מיצוק והצערת העור באמצעות טיפול בלייזר

זה לא סוד שהגיל משפיע על העור שלנו. למעשה, העור הוא האיבר הראשון בגופנו שמושפע מנזקי הזמן, ואלה באים לידי ביטוי בהופעת קמטים, כתמי פיגמנטציה, מראה עור לא אחיד, צלקות ורפיון (“עייפות החומר”). בבגרותנו אנו נמצאים במרדף בלתי פוסק אחר הנעורים הנצחיים, ומוצאים את עצמנו משקיעים מאמצים רבים כדי להסתיר את נזקי הגיל ולתחזק מראה עור בריא ויפה.

כדאי שתדעו, כי אחת הדרכים היעילות שישיגו את מטרתכם היא טיפול 4D להצערת העור בלייזר פרקציונאלי. לקרני האור יש את הסגולות לחדש ולהצעיר את העור, וכן לעודד ייצור קולגן ואלסטין שחיוניים למראה ושומרים על התוצאות לאורך זמן.

כיצד הטיפול בלייזר עובד?

לאחר פגישת ייעוץ אישית עם רופא מאבחן, כל מטופל מקבל טיפול אישי לפי צרכיו ורצונותיו. השיטה כוללת 4 טיפולי לייזר עוקבים, כאשר ניתן לעשות את טיפול הלייזר בפנים, בצוואר, בדקולטה (מחשוף) ובידיים.

הטיפול כולל:

 • טיפול בקמטים
 • טיפול בצניחה ורפיון של העור
 • טיפול בפיגמנטציה
 • טיפול בצלקות
 • טיפול במראה ומרקם עור לא אחיד ועודמלבד אדמומיות קלה במשך יום-יומיים, לטיפול אין תופעות לוואי משמעותיות. למעשה, ניתן לחזור לשגרה מיד לאחריו.
 • הצערת עור 2הצערת עור

טיפול בלייזר באקנה ובצלקות פוסט-אקנה שנגרמו ממנו

פצעי אקנה – הצרה של גיל ההתבגרות – שכיחים אצל אחוז ניכר מבני הנוער, אך עלולים להופיע גם בגילאים מבוגרים יותר. הסיבה היא פעילות הורמונלית מוגברת, הגורמת לפעילות יתר ולחסימות של בלוטות החלב בעור. הימנעות מטיפול באקנה עלולה לגרום לצלקות ולפגיעה במראה החיצוני.

בעזרת יכולות חיטוי וריפוי מוכחות. הלייזר מחטא את האזור הפצוע ועוזר בריפוי פצעי האקנה. משך הטיפול הינו בין 6 ל-12 מפגשים, בהתאם למצב המטופל. בין טיפול לטיפול יש להמתין כשבוע עד שבועיים. בניגוד לטיפולים אחרים באקנה, לטיפול הלייזר של FOTONA אין כלל תופעות לוואי.

לאחר הטיפול יש לשמור על היגיינת עור הפנים ולמרוח קרם לחות והגנה. כדי לשמור על הצלחת הטיפול, אנו נעניק לכם אבחון אישי בתום הטיפול כדי שתוכלו ליהנות מהעור החדש שלכם לאורך זמן.

טיפול בפצעי אקנה

טיפול בפצעי אקנה

טיפול בפטרת ציפורניים באמצעות לייזר

הסיבה להופעת פטרת ציפורניים היא לרוב חוסר היגיינה, או כאשר הידיים או הרגליים מצויים בתנאי לחות ואינן מאווררות כראוי. פטרת ציפורניים היא זיהום שנגרם מפטרייה שחודרת לציפורן. מדובר בזיהום שכיח המאופיין במראה שאינו אסתטי – ציפורניים כהות, מתפוררות או מעוותות ולעתים גם בעלות מראה של מספר שכבות של ציפורן. בנוסף, שכיח כי אנשים שסובלים מפטרת העור או ממערכת חיסונית ירודה יסבלו מהתופעה.

חשוב לאתר את הבעיה ולטפל בה בהקדם! פטרת הציפורניים היא מחלה מדבקת ביותר ועל כן סביר להניח שציפורן חולה תדביק את האחרות וחמור מכך – היא אף יכולה לגרום לפטרת העור.          

כיצד הטיפול באמצעות לייזר עובד?

מכיוון שהפטרייה נמצאת במצע הציפורן (מתחתיה), קשה להגיע אליה בעזרת משחות או טיפות. כאן היכולת של הלייזר נכנסת לתמונה: קרן האור חודרת את מצע הציפורן, מגיעה לפטרת ומחסלת אותה. מדובר בטיפול לא פולשני ויעיל מאוד המאושר ע”י משרד הבריאות וה-FDA. בנוסף, הטיפול בפטרת הציפורניים באמצעות לייזר FOTONA הוא ללא כל תופעות לוואי!

לאחר כ-3 חודשים מסיום סדרת הטיפולים ניתן לראות צמיחה בריאה של הציפורן. אין צורך להשתמש בכדורים או משחות לצד הטיפול בלייזר.

טיפול בפטרת ציפורניים

טיפול בפטרת ציפורניים

העלמת נימים באמצעות לייזר

נימים הם כלי הדם הקטנים ביותר בגופנו. בדרך כלל לא נבחין בהם, אך ישנם מצבים כמו: מאמץ, לחץ עמידה/ישיבה ממושכת, הריון ולידה ונטייה גנטית, העשויים לגרום לנימים להיות בולטים. לרוב הנימים מופיעים בפנים וברגליים, אך לא רק.

אנו מטפלים בנימים המופיעים בפנים וברגליים, בנימי עכביש (Spiders), אדמומיות בפנים (Rosacea), קופרוז והמנגיומות.

הלייזר מפרק את הנימים וגורם לשאריות שלהם להיספג חזרה בגוף. למעלה מ-50% מהנימים יעלמו כליל במהלך הטיפול, כשהתוצאה סופית תתקבל לאחר כ-5-8 שבועות מתחילתו. נימים שטופלו לא יחזרו בעתיד, אך עלולים להיווצר נימים חדשים אם קיימת אצלכם נטייה גנטית לכך.

* יש לציין כי כמות הטיפולים בנימים משתנה מאדם לאדם, בהתאם לחומרת המצב ולמיקומם *

לאחר הטיפול תופיע אדמומיות, אך זו תעבור לאחר כשבוע. הטיפול בנימים אינו גורם לצלקות, כוויות או פיגמנטציה, ולא מצריך חבישת תחבושות אלסטיות. למעשה, ניתן לחזור לשגרה מיד לאחריו.

מכשיר הלייזר של FOTONA והטיפול באמצעותו מאושרים ע”י משרד הבריאות וה-FDA. כל טיפול מותאם לכל מטופל באופן אישי וכך מובטחת התאמה מירבית בהתאם לסוג העור ומצבו של המטופל.
טיפול בנימים

טיפול בנימים

טיפול בצלקות ובסימני מתיחה באמצעות לייזר

צלקת נגרמת לאחר ששכבת הדרמיס נפגעת. על מנת לתקן את הנזק, הגוף מפריש קולגן לאזור הפגוע, אך הוא לא מסוגל לשחזר את הרקמה. זהו הסימן אותו אנו רואים על העור.

ניתן לחלק את הצלקות ל-3 סוגים:

 • צלקות קלואידיות – כאלו שהגוף ייצר עבורן יותר מדי קולגן
 • צלקות אקנה – כאלו שהגוף לא ייצר עבורן מספיק קולגן
 • סימני מתיחה

 

כמה מילים על סימני מתיחה וצלקות

למראית עין, סימני המתיחה הם פסים על העור בעלי מגוון מרקם שונה. הם נוצרים כאשר העור נמתח (למשל בהריון, לאחר עלייה/ירידה חדה במשקל וגדילה מהירה בגיל ההתבגרות) והאזורים העיקריים בהם הם מופיעים הם הבטן, הישבן, הירכיים, הידיים והחזה.

לסימני המתיחה יש נטייה לגדול ולהעמיק. ככל שהסימנים טריים יותר – כך הטיפול בהם יהיה יעיל יותר. הטיפול שהוכח כיעיל, המהיר והמתקדם יותר כיום, הוא הטיפול בלייזר.

ניתן לטפל בלייזר בכל האזורים בהם מופיעים סימני מתיחה וצלקות, וזאת בזכות האפשרות להתאים את עוצמת הלייזר בהתאם למצב המטופל. בנוסף, ניתן לטפל בכל גוון וסוג עור. את התוצאות ניתן לראות כבר החל מהטיפול הראשון!

כיצד הטיפול בלייזר עובד?

ניתן לטפל בכל סוגי הצלקות וסימני המתיחה באמצעות לייזר, גם בצלקות לאחר ניתוח, צלקות לאחר כוויות ועוד. לטיפול בצלקות וסימני מתיחה באמצעות מכשיר הלייזר FOTONA אין תופעות לוואי!

הלייזר מעודד את ייצור הקולגן ומביא להקטנת הסימנים מבפנים, וזאת בנוסף לשיפור המראה החיצוני של הצלקות וסימני המתיחה. בעזרת הטיפול בלייזר ניתן לקבל טשטוש משמעותי (כ-80%) של הצלקת. כל מטופל מקבל תכנית טיפול אישית המותאמת לו, ואת תוצאותיה ניתן לראות החל מהטיפול הראשון.

טיפול בצלקות

טיפול בצלקות

 

לקביעת פגישת יעוץ (ללא עלות) ע”י רופא מומחה: 077-9965718