טלפון: 077-9965718

טיפולי גינקולוגיה ואסתטיקה וגינלית

 

האם את סובלת מדליפת שתן במאמץ, התרחבת יתר של הנרתיק, יובש בנרתיק או מא-סימטריה בשפתי הפות? אנחנו כאן כדי לשמור על הבריאות ואיכות החיים שלך. תני לנו לדאוג לך.

איך זה שהתופעות הנשיות הללו, שרוב הנשים בעולם יסבלו מהן בשלב כזה או אחר בחייהן, הן עדיין טאבו חברתי? נשים רבות כל כך סובלות מתופעות גינקולוגיות שונות שניתן לפתור בקלות ובמהירות, וחשוב שנדבר על זה ונהיה מודעות לכך.

בריאות, איכות חיים ואסתטיקה וגינלית הן המקור לנוחות האישית שלנו ולביטחון העצמי שאנחנו חשות. איך תשיבו את הביטחון הזה שאבד, כתוצאה מתופעות אלה?

אנחנו מדיקל פרו, קליניקת רופאים מובילים המתמחים בטיפולים בריאותיים ואסתטיים, בין היתר בתחום הגינקולוגיה והאסתטיקה הוגינלית. אם את סובלת מאחת מהתופעות הבאות, חשוב שתביני מה יכול לגרום לה ואיך לטפל בה.

 

אנחנו כאן כדי לאבחן אותך, לזהות את הצרכים הנשיים המדויקים שלך וללוות אותך לאורך כל תהליך הטיפול, עד להשגת התוצאה הטובה ביותר.

לקביעת ייעוץ ללא התחייבות:  077-9965718 

רפואה ואסתטיקה וגינלית - למי היא מיועדת?

במדיקל פרו, אנו נתקלים בנשים אקטיביות ואנרגטיות שהפכו למופנמות ומוגבלות, עקב בעיות נשיות שונות המקשות עליהן בהתנהלות יומיומית תקינה. כחלק ממערך הפתרונות לצרכים נשיים שאנחנו מציעים, נמצא טיפול פורץ דרך המבוסס על מכשיר לייזר חדשני שנועד להחליף טיפולים כירורגיים.

באמצעות מכשיר הלייזר, אנו מטפלים במגוון בעיות נשיות:

  • דליפת שתן במאמץ: דליפת שתן פוגעת ב-1 מתוך 3 (!) נשים מעל גיל זה אומר שגם אם את חווה את התופעה ומרגישה לבד במערכה, רוב הסיכויים שגם הנשים הכי קרובות אלייך סובלות ממנה. דליפת השתן מופיעה בעקבות התרופפות שרירי רצפת האגן והיחלשות הסוגר של שלפוחית השתן.

הגורמים העיקריים לדליפת שתן הם לידות, פציעות, צניחת רחם וניתוחים באזור האגן. כתוצאה מכך, אפילו הפעולות הבסיסיות ביותר - צחוק, שיעול, פעילת גופנית ואפילו אורגזמה, יוצרות לחץ תוך בטני מוגבר שגורם לדליפה לא רצונית של שתן.

  • הצרת הנרתיק: מצב זה הוא בעל חשיבות רפואית וחשיבות אסתטית. הלידות והגיל הן הסיבות העיקריות להתרחבותו של הנרתיק, הגורם לחוסר תחושה בזמן קיום יחסי מין ומעלה את הסיכון לבעיות רפואיות כמו צניחת רחם ודליפת שתן.
  • יובש וגירויים בנרתיק: נשים רבות שעוברות את גיל 40 מתחילות לסבול מתופעות של יובש וגירויים בנרתיק הגורמים לכאבים בזמן קיום יחסי מין, גרד ואף לזיהום בדרכי השתן. יובש וגירויים בנרתיק נגרמים כתוצאה מסיבות שונות, העיקריות בהן קשורות לירידה משמעותית ברמת הורמון האסטרוגן, הריונות ולידות וכן להתבלות הנרתיק לאורך השנים. גורמים נוספים ליובש בנרתיק - נטילת תרופות באופן ממושך, בעיות פיזיולוגיות ושטיפות אינטימיות.
  • אסתטיקה וגינלית: אצל נערות ונשים רבות קיים חוסר סימטריה בשפתי הפות או שפתיים מוגדלות. מצבים אלה גורמים למגוון תופעות לוואי המתבטאים בחוסר ביטחון עצמי, חוסר נוחות יומיומית וכן מירידה ברמת החשק המיני ובהנאה המופקת מיחסי מין.

מכשיר לייזר לבריאות ואסתטיקה וגינלית - כיצד הוא מטפל בכל אחת מהתופעות?

לכל אחת מהתופעות המתוארות כאן יש כמה פתרונות מסורתיים, חלקם מציבים קשיים בפני הנשים המטופלות ומאלצים אותן לעבור שינויים בהרגלי החיים שלהן, כחלק מהטיפול. טיפולי הלייזר שלנו באים להתגבר על הקשיים הללו, ולטפל בתופעות ביעילות ובמהירות, ללא הרדמה, ללא תופעות לוואי וללא החלמה. 

 

טיפול לייזר IncontiLaser בדליפת שתן במאמץ:

 עד היום היו 3 סוגי טיפול עיקריים בדליפת שתן במאמץ: התנהגותי (שינוי אורחות החיים כדי לטפל בתופעה), תרופתי והתערבות ניתוחית. כל אחד מהטיפולים לווה בחוסר נוחות, בתופעות לוואי כתוצאה מהתרופות או דרש ממנה זמן החלמה ממושך שנע בין מספר ימים למספר שבועות. טיפול ה-IncontiLaser החדשני מטפל בתופעה ללא צורך בהרדמה, ללא תופעות לוואי וללא זמן החלמה.

במהלך הטיפול, הלייזר מטפל בנזק שנוצר לרקמות ולשרירים התומכים בשלפוחית השתן ומחזק אותם. החום שנוצר מפעולת הלייזר מזרז את ייצור הקולגן שעוזר לחיזוק הריריות התומכות. חיזוק זה מייצר תמיכה לצינור השופכה ולשלפוחית השתן ובכך נמנעת דליפת השתן.

טכנולוגיית הלייזר מאפשרת לטפל בבעיה בצורה לא פולשנית, ללא חתכים, במינימום כאב ואי-נוחות. בנוסף, אין צורך בהכנות מיוחדות לטיפול ובסיומו ניתן לחזור לפעילות היומיומית כמעט מיד.

מכשיר לייזר של חברת FOTONA:

מכשיר לייזר FOTONA

 

טיפול לייזר IntimaLaser בהצרת הנרתיק:

 

טיפול IntimaLaser נועד להצר את הנרתיק  באמצעות לייזר וכך למנוע בעתיד מצבים של דליפת שתן וצניחת רחם, או לטפל בהם במידה והם כבר קיימים. כמו כן, באמצעות הצרת הנרתיק ניתן להגביר את ההנאה המינית בין בני הזוג.

לטיפול אין תופעות לוואי, יתרה מכך הטיפול אינו דורש הכנה לקראתו ואינו מצריך טיפול מיוחד לאחריו, כלומר ניתן להמשיך בפעילות היומיומית.

הטיפול נעשה בטכנולוגיית לייזר מתקדמת. אנרגיית הלייזר מעודדת את ייצור הקולוגן ברקמות הנרתיק מבלי לפגוע בהן ומביאה למיצוק ועיבוי הרקמות, לצד הצרתו של הנרתיק.

הטיפול מבוצע על-ידי רופאים מומחים - ברפואת נשים, והמטופלת מקבלת ליווי צמוד מהצוות הרפואי של מדיקל פרו.

 

טיפול לייזר ביובש בנרתיק:

כיום, הטיפולים ביובש נרתיקי כוללים מתן טיפול הורמונלי, המוגבל במקרים הבאים:

  1. ישנן נשים שאינן יכולות לקבל טיפול הורמונלי מסיבות שונות.
  2. הטיפול ההורמונלי צריך להיות רציף וכאשר מפסיקים אותו התופעות חוזרות ברוב המקרים.

בנוסף, קיימים תכשירים וגינליים שונים שהשפעתם מורגשת בזמן השימוש בלבד, דבר המגביל מאוד את יעילותם.

טיפול באמצעות לייזר מטפל בכל הנרתיק, בונה מחדש את שכבת הקולוגן ומחדש את הרירית. חידוש הנרתיק מסייע רבות לנשים הסובלות מיובש בנרתיק ומשפר לאין ערוך את איכות חייהן.

 

אסתטיקה וגינלית בלייזר:

 

אסתטיקה וגינלית מטפלת בפגמים אסתטיים הנמצאים במערך החיצוני של הנרתיק - כמו שפתי פות א-סימטריות. באמצעות טיפול לייזר פשוט. הלייזר מכווץ את שפתי הנרתיק לגודל הרצוי או המקורי וכך פותר את בעיית האי-סימטריה.

 

התקשרי אלינו לקביעת פגישת ייעוץ ללא תשלום ולקבלת טיפול מהיר, פשוט וללא תופעות לוואי שיחזיר לך את איכות החיים שאבדה >> 077-9965718