חומצה היאלורונית

חומצה היאלרונית הינה אחד מהרכיבים המבניים החיוניים של העור ומשמשת ככרית נפח התומכת במבנה הפנים והרקמות שאיבדו נפח או אלסטיות עקב תהליכי הזדקנות טבעיים. היא גם אוגרת ומשמרת לחות בתוך העור, כך שייראה רענן, מוצק וגמיש.

בחלוף השנים העור הופך להיות דק, שביר ויבש יותר. הוא מאבד את האלסטיות שלו ואת השומן התת עורי, מה שגורם לקמטים ולשקעים בפנים להעמיק ולהפוך בולטים יותר, באזורים מסוימים התהליך יהיה ניכר יותר, בעיקר באזורי הרקות, הלחיים, החלק התחתון של הפנים, הצוואר והידיים.
בעזרת חומצה היאלרונית ניתן לבצע מספר טיפולים כגון: מילוי והחלקת כל סוגי הקמטים, וקמטוטים,מילוי והדגשת השפתיים, מיצוק ועיצוב של הפנים, החזרת נפחים והשבת רמות הלחות לעור, האטת תהליך ההזדקנות של העור.
המאפיינים העיקריים של החומצה ההיאלרונית הם סמיכויות ואלסטיות במגוון רחב, במטרה למנוע ולתקן את סימני הגיל בצורה טבעית. לכל אזור יידרש חומר מילוי בסמיכות המתאימה לו.
הרופאים בקליניקת "מדיקל פרו" יוכלו לסייע לכל לקוח בבחירת המוצר בסמיכות הטובה ביותר עבורו ובהתאם לצרכיו האישיים, עומק הקמטים ועובי העור.
הזרקות של חומצה היאלרונית אינן נחלתן הבלעדית של נשים. גם אצל הגברים הזמן וכוח המשיכה עושים את שלהם.  גברים יכולים ליהנות מהיתרונות הייחודים של חומצה היאלרונית למילוי נפחים, מילוי הקמטים והקפלים בצידי האף והפה – דבר היכול לחולל שינוי דרמטי למראה נאה, מסוקס ואסוף. ניתן לעצב את קו הלסת והסנטר למראה מסותת וגברי, תוך שמירה על המראה הגברי הטבעי.

לקביעת פגישת יעוץ עם רופאים מומחים ללא עלות: